Zepter

Společnost Zepter International je celosvětovým výrobcem, prodejcem a distributorem exkluzivního spotřebního zboží špičkové kvality pro zdravý životní styl.

Prodej probíhá převážně formou osobního prodeje, který zajišťuje více než 130 tisíc obchodních reprezentantů, a také v síti maloobchodních prodejen umístěných na hlavních třídách světových měst. Společnost Zepter prostřednictvím svých poboček prodává výrobky ve více než 40 zemích na pěti kontinentech. Všechny produkty značky Zepter vykazují vysokou kvalitu a úroveň provedení. Jsou vyráběny zejména v sedmi výrobních zařízeních v Německu, Itálii a Švýcarsku. Více než 80 milionů spokojených zákazníků dokazuje, že jméno Zepter znamená vždy KVALITU, STYL a HODNOTU. Společnost Zepter International nabízí životní podnikatelskou příležitost všem bez rozdílu věku, pohlaví či vzdělání. Obchodním reprezentantům poskytuje zázemí respektované úspěšné mezinárodní firmy, podmínky, systém práce, respekt, motivaci a spravedlivé odměňování. Podnikatelé mohou využít unikátní podnikatelský koncept na bázi franšízy s podporou a propracovaným know how stabilní celosvětové firmy.

Společnost Zepter International nabízí zboží v pěti značkových programech : Medical, Cosmetic, Luxury, Home Care a Home Art.

Program Medical nabízí inovativní lékařské přístroje společně s výrobky pro zdraví, které jsou ideálním řešením jak pro preventivní péči, tak pro rekonvalescenční terapii. Tyto výrobky stanovují nové hranice v oblasti péče o zdraví a krásu. Jejich hlavním posláním je zvýšit kvalitu života a zdraví celé rodiny.

https://zdravetehotenstvi.cz/media/sponzori/bproone.jpeg

Zepter Cosmetic je vědecky vyspělá švýcarská kosmetika a líčidla založená na aktivních přísadách se zkrášlujícími a léčebnými účinky, které v souladu s misí zdraví a krásy pomohou odstranit známky stárnutí.

https://zdravetehotenstvi.cz/media/sponzori/swissological-image.jpeg

Švýcarské hodinky, šperky, psací potřeby a luxusní kolekce výrobků bytového designu, vyrobené s mimořádnou péčí věnovanou i tomu nejmenšímu detailu, to je program Luxury.

https://zdravetehotenstvi.cz/media/sponzori/pzyt-ss-stainless-steel.jpeg

Kolekce Masterpiece představuje jedinečný patentovaný systém používaný po celém světě pro zdravé, úsporné a rychlé vaření a přípravu jídel i pro bezpečné uchovávání a elegantní servírování potravin. Zepter Home Art kombinuje moudré vize minulosti s technologií budoucnosti.

https://zdravetehotenstvi.cz/media/sponzori/aktualni-varny-sloupec-k-uziti.jpeg

Domácí a profesionální spotřebiče pro rychlý úklid a čištění. Výrobky programu Home Care jsou určené pro snadný a účinný úklid vaší domácnosti, kterou tak přeměníte na zdravé a bezpečné místo pro vás i vaši rodinu.

https://zdravetehotenstvi.cz/media/sponzori/tuttoluxo-ambient-11.jpeg

Více informací o jednotlivých výrobcích společnosti Zepter naleznete na www.zepter.cz nebo na www.zepterclub.cz

Co najdete v knize Zdravé těhotenství